نماد اعتماد الکترونیک

زبان عمومی و تخصصی ارشد

کنکور ارشد

آزمون های متفرقه


مختصری درباره گزینه آخر

ا

* گزینه آخر * یک تیم علمی است که در اردیبهشت ماه سال 1382 پایه گذاری شد. حوزه ی فعالیت ما منحصرا ْ در زمینه ی تقویت درس زبان انگلیسی کنکور کارشناسی ارشد به شیوه های مدرن یادگیری می باشد. فعالیت های ما با آموزش شیوه های تندخوانی و  یادگیری براساس منحنی فراموشی و متعاقبا ْ تقویت درس زبان انگلیسی کنکور کارشناسی ارشد با ترکیب این سیستم ها آغاز شد.

ا

* مجموعه نرم افزارهای یادگیری گزینه آخر * حاصل تلاش فراوان، دقت نظر و انتقال دانش و تجربه ی صدها نفر از نیروهای جوان و متخصص با تحصیلات عالی دانشگاهی از دانشگاه های معتبر است. در این مجموعه ها سعی شده که با بهره گیری از تجربه ی اساتید برتر دانشگاهی ، کیفیت کار را از نظر علمی و فنی بالا برده و به یاری پروردگار مجموعه ی بی نقصی تقدیم داوطلبین عزیز نمائیم.

ا

با توجه به نکات یاد شده ، پیش بینی می شد که داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد با تسلط بر * نرم افزار گزینه آخر رشته ی تحصیلی خود * ضمن صرفه جویی در وقت برای مطالعه ی چندین منبع مختلف و همچنین صرفه جویی در هزینه برای تهیه ی این منابع ، با مفاهیم و نکات ضروری مفیدی آشنا شوند که این مهم ، با توجه به استقبال خوب  و تماس های تشکرآمیز داوطلبین محترم در این مدت بر ما مشخص شد.

ا

مجموعه نرم افزارهای هوشمند آمادگی درس زبان آزمون کارشناسی ارشد گزینه آخر در طی سال های گذشته همواره بروزرسانی شده و علاوه بر افزایش رشته ها و دانشجویان استفاده کننده از این مجموعه ها، کیفیت آموزشی و سطح علمی این مجموعه ها نیز روند روبه افزایشی را دارا بوده است. علاوه بر تجربه بالا که همواره عاملی موثر در موفقیت موسسه گزینه آخر بوده است، ویژگی های متمایز و مثبت بسیاری را می توان برای این مجموعه برشمرد.

ا

مشخصات :

عنوان : گزینه آخر

زمینه فعالیت : تقویت درس زبان انگلیسی کنکور کارشناسی ارشد به شیوه های مدرن یادگیری

تاریخ تاسیس : اردیبهشت ماه 1382

ا

دفتر مرکزی: اصفهان ، خ حکیم نظامی ، خ محتشم کاشانی ، ساختمان دلتا ، واحد 11

ا

دفتر فروش: اصفهان، میدان آزادی، ابتدای خیابان چهارباغ بالا، مجتمع تجاری اداری هزارجریب، واحد 257

ا

تلفن دفتر پاسخگویی:                        03136301342  

سامانه پیام کوتاه:                               3000709611نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان عمومی و تخصصی ارشد

تولبار اختصاصی سایت

.

Get our toolbar!

پیگیری سفارشات: 09136808048 رد کردن