نماد اعتماد الکترونیک

زبان عمومی و تخصصی ارشد

کنکور ارشد

آزمون های متفرقه


زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد 

ا

چگونه برای زبان عمومی آزمون کارشناسی ارشد آماده شویم ؟؟ داوطلب هرگز نباید به سفید گذاشتن سوالات زبان فکر کند. سفید گذاشتن درس زبان همانا و عدم موفقیت داوطلب در کنکور همانا!

ا

برای کسب آمادگی مطلوب در پاسخ گویی به سؤالات لغت، باید گنجینه ای غنی از لغات متداول زبان انگلیسی در اختیار داشته باشید. بطور قطع و یقین هیچ منبعی که در برگیرنده ی کلیه ی نکات برای آمادگی داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد باشد، وجود ندارد. “بی منبعی” در این زمینه، داوطلبان را به سمت مطالعه کتب مربوط به آزمونهای تخصصی زبان ( آیلتس، تافل و … ) می کشاند. البته مطالعه این کتب، بی تاثیر نیست ولی بسیار وقتگیر است. پس در وحله ی اول، ما به منبعی احتیاج داریم که *چکیده ی همه ی منابع موجود در بازار* باشد.

ا

اکثر داوطلبین به دلیل نامناسب بودن شیوه های آموزش زبان در دانشگاه ها و مشکلات پایه ای، نسبت به مطالعه درس زبان میل و رغبتی ندارند و (به اصلاح) از درس زبان میترسند. پس نیاز به سیستمی داریم که مطالعه مارا * لذت بخش* کند.

ا

ما بایستی درک درستی از نکات خوانده شده داشته باشیم و بیشتر درگیر نکاتی شویم که با آنها مشکل داریم، تا نکاتی که بر آنها تسلط داریم. پس خواندن کتاب یک روی سکه و دوره کردن مجدد کتاب (که باتوجه به دروس دیگر کنکور شاید غیرممکن باشد) روی دیگر سکه است. پس پارامتر سوم *هدفمند بودن مطالعه* است.

ا

باتوجه به نکات یادشده، احتیاج به سیستمی هوشمند و فراتر ازکتاب داریم که مطالعه ی مارا *لذت بخش و هدفمند* سازد و درضمن *چکیده ی همه ی منابع موجود در بازار* باشد. به همین دلیل برآن شدیم مجموعه ای فراهم آوریم که تاحد امکان نیازهای فوق را برآورده سازد. بدون شک طراحی چنین سیستمی درقالب کتاب غیرممکن است و فقط درقالب سیستم های کامپیوتری امکان پذیر است. برآیند تلاش های ما نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر شد که بدون شک بهترین و مطرح ترین منبع برای کسب آمادگی در مقوله ی درس زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد است. به گونه ای که بررسی ما نشان می دهد درصد قابل توجهی از گزینه های سؤالات لغت آزمون کارشناسی ارشد در دوره های گذشته، عینا از نرم افزار گزینه آخر (که خود چکیده ی کتب معتبر آموزش زبان است) استخراج شده اند.

ا

نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر، مشتمل بر 1000 نکته است. هر نکته در قالب سه جمله به کاربر آموزش داده میشود، همزمان تلفظ نکته برای کاربر پخش میشود و عکس نکته نیز به داوطلب نمایش داده میشود. تا اینجا مطالعه ما “لذت بخش” شده. پس از مطالعه با توجه به نحوه عملکرد کاربر، نرم افزار بصورت هوشمند برنامه ریزی میکند که داوطلب در چه زمانهایی باید به تکرار نکات بپردازد و پس از اتمام روند تکرار نکات، نکات برای همیشه در ذهن خواننده تثبیت میشوند، که این همان *مطالعه ی هدفمند* است.

ا

منابع استفاده شده در طراحی نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر:

کتب مربوط به آزمون تافل

کتب مربوط به آزمون آیلتس

کتب زبان عمومی موسسات مختلف کنکوری

کتاب 504 واژه

ا

دامنه کاربرد نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر:

کلیه ی رشته های گروه فنی مهندسی

کلیه ی رشته های گروه علوم پایه

کلیه ی رشته های گروه علوم انسانی

کلیه ی رشته های گروه کشاورزی

کلیه ی رشته های گروه دامپزشکی

ا

باتوجه به نکات یادشده، پیش بینی میشد که داوطلبین عزیز با مطالعه این مجموعه، ضمن صرفه جویی دروقت و هزینه برای تهیه منابع مختلف، با مفاهیم و نکات ضروری مفیدی آشنا شوند، که این مهم؛ با توجه به استقبال خوب و تماس های تشکرآمیز استفاده کنندگان از این مجموعه، در این مدت بر ما مشخص شد. مجموعه گزینه آخر اولین سعی و تلاش به سبک خود بوده و پس از 6 سال استفاده توسط داوطلبین کنکور ارشد (سال های 86 تا 92)، به عنوان بهترین منبع درس زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد معرفی میشود. البته گزینه آخر هرسال نرم افزار خودرا بروزرسانی میکند و طی این 7 سال، هرساله نرم افزار جدیدی به داوطلبین ارائه شده است.

ا

در آزمون کارشناسی ارشد سال 86، 75 درصد از نکات و گزینه های بخش واژگان داخل نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر بود.

در آزمون کارشناسی ارشد سال 87، 85 درصد از نکات و گزینه های بخش واژگان داخل نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر بود.

در آزمون کارشناسی ارشد سال 88، 100 درصد از نکات و گزینه های بخش واژگان داخل نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر بود.

در آزمون کارشناسی ارشد سال 89، 100 درصد از نکات و گزینه های بخش واژگان داخل نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر بود.

در آزمون کارشناسی ارشد سال 90، 95 درصد از نکات و گزینه های بخش واژگان داخل نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر بود.

در آزمون کارشناسی ارشد سال 91، 90 درصد از نکات و گزینه های بخش واژگان داخل نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر بود.

در آزمون کارشناسی ارشد سال 92، 90 درصد از نکات و گزینه های بخش واژگان داخل نرم افزار زبان عمومی گزینه آخر بود.

ا

ا

زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد

زبان عمومی کنکور کارشناسی ارشد

 felesh  قیمت: 25000 تومان
 earth تحویل کمتر از 48 ساعت، درب منزل شما، سرتاسر کشور

درصورت تمایل به سفارش، اینجا کلیک کنید.feleshدیدگاه ها

  1. یوسف گفت:

    سلام .میخواستم بدونم که من لغات 504 را دیکه کاملا بلدم .حالا میخوام بدونم که باید برا زبان عمومی پیشرفته را بگیرم یا از سطح پایه استفاده کنم.سطح زبانمم که خوبه .خواستم راهنماییم کنید چون فکر کنم سطه پایشا نیازی نداشته باشم

    1. عرض ادب و احترام،
      شما نیازی به زبان عمومی مقدماتی ندارید و بسته زبان عمومی پیشرفته برای شما کفایت می کند.

نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان عمومی و تخصصی ارشد

تولبار اختصاصی سایت

.

Get our toolbar!

پیگیری سفارشات: 09136808048 رد کردن