نماد اعتماد الکترونیک

زبان عمومی و تخصصی ارشد

کنکور ارشد

آزمون های متفرقه


افتتاح دفتر پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام در مرکز رشد دانشگاه آزاد

 

دفتر پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به منظور توسعه پژوهش‌های کاربردی، استفاده بهینه از امکانات، استعدادها و ظرفیت‌ها، مشارکت موثر اساتید و پژوهشگران دانشگاهی مستقر شد.

 مهندس شهریار داری‌پور، مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام در مراسم افتتاح این دفتر که با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و جمعی از اساتید برگزار شد، افزود: هدف از ایجاد این دفتر ارتباط موثر بین صنعت و دانشگاه، انجام فعالیت‌های تحقیقاتی، تعامل علمی بین شرکت پالایش گاز ایلام و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام و برگزاری نشست‌های علمی و کاربردی و ایجاد فناوری‌های جدید است.

وی گفت: واحدهای پژوهش و فناوری شرکت‌ها به طور کلی فعالیت‌هایی از جمله بهبود کیفیت محصول، تولید محصول جدید، رفع موانع تولید، افزایش‌ سودآوری، کاهش ضایعات، بهینه‌سازی فرایندها، انتقال و جذب فناوری‌ها، کسب دانش فنی برای تولید و غیره را دنبال می‌کند.

احسان نوراللهی، رئیس واحد پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام نیز اظهار کرد: به منظور افزایش اثربخشی و تسهیل ارتباط با اساتید و دانشجویان دانشگاه دفتر پژوهش و فناوری این شرکت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام راه‌اندازی شده است؛ این دفتر به عنوان سومین دفتر حوزه پژوهش و فناوری بعد از دانشگاه‌های ایلام و دانشگاه رازی کرمانشاه افتتاح و راه‌اندازی شده است.

وی افزود: کارشناسان حوزه پژوهش و فناوری با حضور در این دفتر پاسخگوی سؤالات و موضوعات اساتید و دانشجویان در حوزه‌های مختلف خواهند بود.

همچنین دکتر محمد میرزایی حیدری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در این مراسم گفت: استقرار این دفتر برای استفاده از توان کاربردی و عملیاتی و تلفیقی از علم و تجربه در کنار هم در جهت توسعه و پیشرفت دو مجموعه است.

وی افزود: مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به منظور تبدیل خلاقیت‌ها و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به محصولات قابل ارائه به بازار و صنعت، فعالیت دارد.

وی گفت: هم ‌کنون چهار هسته و یک واحد فناور در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام مستقر هستند.نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان عمومی و تخصصی ارشد

تولبار اختصاصی سایت

.

Get our toolbar!

پیگیری سفارشات: 09136808048 رد کردن