نماد اعتماد الکترونیک

زبان عمومی و تخصصی ارشد

کنکور ارشد

آزمون های متفرقه


راه‌اندازی کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی لرستان

 

کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی لرستان راه‌اندازی شد.

 کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی استان لرستان با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان، رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان و جمعی از دانشگاهیان در مرکز جامع علمی کاربردی لرستان افتتاح شد.

سعید فرح‌بخش، رئیس دانشگاه علمی‌کاربردی استان لرستان در حاشیه افتتاح این کلینیک در سخنانی اظهار کرد: تدوین طراحی کسب و کار، ثبت شرکت و ثبت برند، بازاریابی، تبلیغات، تجاری سازی و انتقال فناوری، قوانین مالی و حسابداری، قوانین حقوقی و تجاری مشاوره توسط این مرکز ارائه می‌شود.

وی عنوان کرد: این مرکز با هدف ارائه مشاوره‌های شغلی به دانشجویانی که درصدد راه‌اندازی کسب و کار جدید هستند و نیاز به مشاوره شغلی جهت رفع مشکلات و موانع کسب و کار دارند، ایجاد شده است.

فرح‌بخش اضافه کرد: همچنین خدماتی در راستای بهبود توسعه کسب و کار کسانی‌که براساس علاقه، استعداد، مهارت رشته تحصیلی و یا نیاز بازار، مشاوره‌های مختلفی ارائه می‌شود.

رئیس دانشگاه علمی لرستان خاطر نشان کرد: امیدواریم راه‌اندازی این کلینیک منجر به تربیت و پرورش دانش آموختگان مهارتی کارآفرین، ارتباط دانشجویان با کارآفرینان به منظور استفاده از تجربیات و ایجاد شبکه‌ای بین دانشگاه، صنایع و کارآفرینان شود.نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان عمومی و تخصصی ارشد

تولبار اختصاصی سایت

.

Get our toolbar!

پیگیری سفارشات: 09136808048 رد کردن