نماد اعتماد الکترونیک

زبان عمومی و تخصصی ارشد

کنکور ارشد

آزمون های متفرقه


برنامه‌های جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش

 

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان گیلان با اشاره به برنامه‌ریزی‌های جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش گفت: جهاد دانشگاهی مجری و متولی برگزاری آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور است.

دکتر فریبرز جمالزاد با اشاره به برگزاری آزمون حضوری دهیاران گیلان در مجتمع آموزش عالی جهاددانشگاهی رشت اظهار کرد: آزمون حضوری دهیاران گیلان روز گذشته با همکاری دفتر روستایی و عشایری استانداری و نظارت اداره حراست استانداری به همت جهادددانشگاهی گیلان برگزار شد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش، تصریح کرد: جهاد دانشگاهی مجری و متولی برگزاری آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور است.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی استان گیلان افزود: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌ها و کمک مسئولین و همچنین تکمیل مجتمع آموزشی جهاد دانشگاهی در مسکن مهر رشت که می‌تواند به عنوان محلی مناسب به لحاظ استاندارد بودن فضای درونی و بیرونی جهت برگزاری آزمون‌های مختلف در سطح استان باشد، بیش از پیش در این حوه نقش آفرین باشیم.

جمالزاد برگزاری آزمون دهیاران را نمود عینی از وقوع چنین رویدادی توسط جهاددانشگاهی در استان عنوان کرد و گفت: با گسترش زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های موجود در جهاد دانشگاهی می‌توان زمینه همکاری‌های بیشتر را با ادارات، سازمان‌ها و نهادها و … فراهم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی همواره با بهره‌گیری از دانش و تجربیات ارزنده خود متناسب با نیاز جامعه و توسعه فناوری، پیشگام تحول و نوآوری در حوزه آموزش بوده است.نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان عمومی و تخصصی ارشد

تولبار اختصاصی سایت

.

Get our toolbar!

پیگیری سفارشات: 09136808048 رد کردن