نماد اعتماد الکترونیک

زبان عمومی و تخصصی ارشد

کنکور ارشد

آزمون های متفرقه


بازنگری آیین‌نامه جشنواره کشوری آموزش علوم پزشکی

 

دبیر اجرایی نوزدهمین “همایش کشوری آموزش علوم پزشکی” اظهار کرد: پس از ۱۰ سال آیین‌نامه جشنواره را بازنگری کرده‌ایم و در این راستا تغییراتی در حوزه داوری و تعارض منافعی که وجود داشت ایجاد شد.

 دکتر عظیم میرزا زاده در نوزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و یازدهمین جشنواره آموزش پزشکی با بیان اینکه این جشنواره ادامه زحمات و تلاش‌های مسئولین اجرایی این مراسم در سال‌های قبل است اظهار کرد: در جشنواره سال جاری سعی شده علاوه بر وبسایت رسمی از طرق دیگری نیز برای جشنواره اطلاع رسانی کنیم.

وی ادامه داد: حیطه‌های جشنواره تغییراتی نسبت به سال قبل نداشته است و  همان حیطه‌های سال قبل است اما پس از ۱۰ سال آیین‌نامه جشنواره را بازنگری کرده‌ایم و  در این راستا تغییراتی در حوزه داوری و تعارض منافعی که وجود داشت ایجاد شد.

دبیر اجرایی نوزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی بیان کرد: یکی از چالش‌های برگزاری همایش مشخص نبودن تعریف حیطه‌ها بود که در این زمینه، برنامه راهنما را تهیه کردیم که به شفاف شدن این حیطه‌ها کمک کرد.

وی با اشاره به شناسایی و معرفی ۱۸ فرآیند در جشنواره امسال گفت: خوشبختانه پس از انجام داوری‌ها فرایندها در اسفند ماه انتخاب شدند.

دکتر میرزا زاده با بیان اینکه محور نوزدهمین همایش آموزش علوم پزشکی تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی تعیین شده است است تصریح کرد:  همیشه می‌توان این موضوع را محور جشنواره آموزش علوم پزشکی قرار داد اما در حال حاضر که طرح تحول آموزش در دست اقدام است این موضوع اهمیت بیشتری داشت.

وی با اشاره به حضور ۵۱ نفر استاد،  ۱۷۱ دانشیار و 656 نفر استادیار در همایش آموزش علوم پزشکی گفت: تاکنون ۲۹۰۰ نفر در این جشنوار شرکت کردند و ۷۸۶ مقاله ثبت شده و ۱۳۱ سخنرانی داشته‌ایم.

دبیر اجرایی نوزدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی تاکید کرد: در برنامه‌های امسال این جشنواره تنوع زیادی وجود دارد و سلایق مختلف در نظر گرفته شده است و یکی از مهمترین آیتم هایی که در سال جاری به برنامه ها اضافه شده است دو آیتم مناظره با موضوعات «نقش دانشجو در ارزشیایی اساتید چیست؟» و«جایگاه ارزشیابی در آموزش چیست؟» است.نظر شما چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

زبان عمومی و تخصصی ارشد

تولبار اختصاصی سایت

.

Get our toolbar!

پیگیری سفارشات: 09136808048 رد کردن